ALVA Sp. z o. o. to Importer i Dystrybutor w Polsce doskonałej jakości sprzętu gastronomicznego w trzech grupach produktów: Nakrycie Stołu, Catering, Bar.

Atollspeed są to najwyższej jakości piece hybrydowe. Gwarantują błyskawiczną obróbkę termiczną produktu.

Firma Bartscher działa od 1876 roku. W 1959 roku poprzez wprowadzenie do sprzedaży kuchenek gazowych firma Bartscher wkracza do branży gastronomicznej. Dzięki rozszerzeniu palety produktów o urządzenia do profesjonalnego użytku gastronomicznego firma Bartscher awansuje do miana projektanta i dostawcy urządzeń dla profesjonalnych kuchni.

Bravilor Bonamat jest to producent o bogatej game ekspresów do kawy.

CAS słynie z bogatej oferty wag z homologacją. W ofercie znajduje się również wiele innych urządzeń takich jak krajalnice czy pakowarki próżniowe.

Ceado włoska firma z bogatą tradycją specjalizująca się w wyciskarkach, kruszarkach blenderach itp.

Firma Classeq projektuje i produkuje proste w obsłudze, trwałe i przyjazne dla środowiska zmywarki gastronomiczne do szkła i naczyń będące w zasięgu finansowym każdego klienta.

DIHR jest wiodącym producentem zmywarek przemysłowym. Firma jest obecna w 90 krajach, co 3 minuty dostarcza na światowy rynek nowe urządzenie.

DORA METAL – jest wiodącą w branży gastronomicznej w Polsce, firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu i produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA. Firma powstała z dniem 01.01.1992 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i opiera się wyłącznie na polskim prywatnym kapitale. Blisko 20-letnia obecność firmy na rynku, konsekwentnie realizowana polityka podnoszenia jakości oraz nowoczesny park maszynowy sprawiły, iż wyroby ze znakiem DORA METAL funkcjonują w ponad 100 000 obiektów w kraju i za granicą.

Duni – producent wysokiej jakości galanterii stołowej, opakowań spożywczych oraz maszyn do pakowania. Pakowarki firmy Dunicharakteryzują się wysoką jakością wykonania, zerową awaryjnością.

Najszybsze suszarki do higienicznego suszenia dłoni za pomocą powietrza przechodzącego przez filtr HEPA.

W ofercie firmy Echtermann znajduje się armatura kuchenna, natryski zlewozmywakowe, spusty kotłowe, zawiasy do pokryw parowników i kotłów oraz komponenty hydrauliczne do produkcji różnego rodzaju urządzeń gastronomicznych.