ALVA Sp. z o. o. to Importer i Dystrybutor w Polsce doskonałej jakości sprzętu gastronomicznego w trzech grupach produktów: Nakrycie Stołu, Catering, Bar.

Atollspeed są to najwyższej jakości piece hybrydowe. Gwarantują błyskawiczną obróbkę termiczną produktu.

Firma Bartscher działa od 1876 roku. W 1959 roku poprzez wprowadzenie do sprzedaży kuchenek gazowych firma Bartscher wkracza do branży gastronomicznej. Dzięki rozszerzeniu palety produktów o urządzenia do profesjonalnego użytku gastronomicznego firma Bartscher awansuje do miana projektanta i dostawcy urządzeń dla profesjonalnych kuchni.

Bravilor Bonamat jest to producent o bogatej game ekspresów do kawy.

CAS słynie z bogatej oferty wag z homologacją. W ofercie znajduje się również wiele innych urządzeń takich jak krajalnice czy pakowarki próżniowe.

Ceado włoska firma z bogatą tradycją specjalizująca się w wyciskarkach, kruszarkach blenderach itp.

Firma Classeq projektuje i produkuje proste w obsłudze, trwałe i przyjazne dla środowiska zmywarki gastronomiczne do szkła i naczyń będące w zasięgu finansowym każdego klienta.

DIHR jest wiodącym producentem zmywarek przemysłowym. Firma jest obecna w 90 krajach, co 3 minuty dostarcza na światowy rynek nowe urządzenie.

DORA METAL – jest wiodącą w branży gastronomicznej w Polsce, firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu i produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA. Firma powstała z dniem 01.01.1992 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i opiera się wyłącznie na polskim prywatnym kapitale. Blisko 20-letnia obecność firmy na rynku, konsekwentnie realizowana polityka podnoszenia jakości oraz nowoczesny park maszynowy sprawiły, iż wyroby ze znakiem DORA METAL funkcjonują w ponad 100 000 obiektów w kraju i za granicą.

Duni – producent wysokiej jakości galanterii stołowej, opakowań spożywczych oraz maszyn do pakowania. Pakowarki firmy Dunicharakteryzują się wysoką jakością wykonania, zerową awaryjnością.